Nevíte jak probíhá ekologická likvidace na vrakovišti nebo jakou výkupní cenu má Váš vrak? Zde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Pokud by Vám i přesto nebylo něco jasné, neváhejte nás kontaktovat!


Jak probíhá ekologická likvidace?

Postup při ekologické likvidaci je následující:

 1. Na základě Vašeho telefonního, nebo emailového kontaktu se s Vámi dohodneme na čase a místě převzetí vozidla určeného k likvidaci. Je také možné stanovit i výkupní cenu, kterou určujeme individuálně dle skutečného stavu vozu.
 2. Po příjezdu na sjednané místo vozidlo naložíme a sepíšeme s Vámi plnou moc k ekologické likvidaci. K provedení ekologické likvidace je zapotřebí taktéž velký technický průkaz vozidla. V tuto chvíli Vám taky Vaše vozidlo vyplatíme. Poté vozidlo zdarma odvezeme.
 3. Potvrzení o ekologické likvidaci, spolu s technickým průkazem, Vám dle dohody dovezeme nebo zašleme doporučeně. Tímto veškeré potřebné úkony z naší strany končí.
 4. Na příslušném dopravním inspektorátu vyřadíte Vaše vozidlo z evidence. K tomuto je zapotřebí: protokol o ekologické likvidaci, velký a malý technický průkaz vozidla a registrační značky.
 5. Po vyřazení vozidla z evidence zrušíte zákonné pojištění u své pojišťovny
 6. Tímto je vše hotovo.
Kolik za vůz dostanu?

Výkupní cena vozu je vždy stanovena individuálně v závislosti na stáří vozidla, jeho kompletnosti, rozsahu poškození apod.

Za vozidlo Vám zaplatíme ihned při jeho převzetí.

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat a nebojte se na cokoliv zeptat! 🙂 Využít můžete formulář, nebo prostě zavolejte.

Pošlete mi zboží?

Ano, pošleme. Balíky zasíláme na dobírku prostřednictvím České pošty, v co nejkratším termínu ihned po obdržení doručovací adresy. Doběrečné platí příjemce a je stanoveno platným ceníkem České pošty. Nadrozměrné, nebo příliš těžké zásilky zasíláme dobírkou společností Toptrans. Nakládka je realizována druhý den po zabalení. Přepravné hradí příjemce dle aktuálního ceníku.

Jak vyhledávat v katalogu?

V našem katalogu zboží lze vyhledávat dle mnoha kritérií.

Náš katalog v kategorii „vozy na díly“ rozeznává tyto proměné:

 • Značka (např. Škoda)
 • Model (např. Fabia)
 • Kód motoru
 • Rok výroby
 • Výkon (kW) (77)
 • Popis produktu

Lze si tedy vybrat, dle kterého parametru hledat, přičemž Vám web zobrazí požadované výsledky. Vždy používejte pouze jeden parametr.
V případě, že zboží v našem katalogu nenaleznete, neváhejte zavolat, či poslat nezávaznou poptávku